Strona główna » Płatności

Płatności

W sklepie dostępne są następujące formy płatności:


1. Przelew na konto
Wpłaty dokonywane są na konto firmowe:
Idea Bank S.A. Bankowość Elektroniczna
76195000012006333956820002
Średni okres księgowania płatności wynosi 24 godziny w przypadku przelewów bankowych elektronicznych. Wpłaty na poczcie i innych placówkach przyjmujących opłaty przelewowe z reguły są dłuższe i wynoszą od 2 do 7 dni roboczych.

2. Przelew Błyskawiczne Płatności PayU (szybkie przelewy, karty kredytowe i płatnicze oraz raty PayU)
Nowoczesna, bardzo wygodna i szybka forma płatności poprzez jednego z najpopularniejszych pośredników płatności PayU. Do 31 grudnia 2018 roku wszystkie płatności PayU za zakupy w naszym sklepie nie są objęte dodatkową opłatą prowizyjną (dotyczy to zarówno płatności bankowych, kartami płatniczymi i ratami).

alt


3. Przelew tzw. szybkie płatności przelewy24.pl
Najszybsza i bardzo wygodna forma płatności, w ciągu kilku minut klient otrzymuje potwierdzenie zapłaty. Pośrednik przelewy24.pl pobiera prowizję procentową od wpłacanej kwoty który jest dodawana do wpłaty (aktualnie jest to 2% wartości zamówienia łącznie z przesyłką).


4. Za pobraniem
Płatność gotówką dla doręczyciela w momencie odbierania przesyłki. Opłata dodatkowo za usługę pobraniową wynosi 15 zł brutto.

5. Gotówką w sklepie (odbiór osobisty towaru)
Odbiór osobisty towaru i płatność gotówkowa odbywa się wyłącznie bezpośrednio w sklepie stacjonarnym w Białymstoku, przy ul. Upalnej 1A/56.

6. Odbiór osobisty po przedpłacie na konto
Wygodna forma płatności umożliwiająca odbiór zamówionego towaru w sklepie bez gotówki. Wydanie towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty. Informację o zaksięgowaniu wpłaty kupujący otrzyma drogą emailową. Proszę też pamiętać, że do odbioru towaru będzie wymagana identyfikacja poprzez okazanie dowodu osobistego.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu