Strona główna » Koszty transportu

Koszty transportu

Koszty dostaw do klienta:


10.00 zł z VAT (brutto) - Kurierem K-ex lub Inpost. Przewidywany czas dostawy to 24 godziny od momentu wysyłki towaru. Dodatkowe usługi w cenie: telefoniczna awizacja dostawa, śledzenie przesyłki na stronie kuriera www.k-ex.pl lub www.inpost.pl.

12.00 zł z VAT (brutto) - Dostawa do paczkomatu. Przewidywany czas dostawy to 24-72 godziny. Kod odbioru wysyłany jest na email i numer telefonu. Śledzenie przesyłki na stronie www.paczkomaty.pl. Przesyłka dostarczona do paczkomatu oczekuje na odbiór klienta 72 godziny (Istnieje możliwość przedłużenia oczekiwania o kolejne 24 godziny poprzez wysłanie płatnego SMS-a który jest podany wraz z kodem odbioru przesyłki. Jeśli paczka nie zostanie odebrana trafia do Centrum Obsługi Klienta w mieście obsługującym rejon. Odbiór najczęściej w godzinach 10.00 - 20.00 po podaniu kodu i weryfikacji z dowodu osobistego).

25.00 zł z VAT (brutto) - Za pobraniem (płatne w momencie doręczenie gotówką dla kuriera). Przewidywany czas dostawy to 24 godziny od momentu wysyłki towaru. Dodatkowe usługi w cenie: telefoniczna awizacja dostawa, śledzenie przesyłki na stronie kuriera www.k-ex.pl lub www.inpost.pl

0.00 zł - Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Białystok, ul. Upalna 1A lok. 56)

Koszty dostawy kurierem na sobotę lub niedzielę ustalane są indywidualnie w zależności od miejsca. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt na email: sklep@cstrike.pl lub telefonicznie 791 691999.

Istnieje również możliwość wysyłki za granicę. Koszty dostawy ustalane są indywidualnie w zależności od kraju przeznaczenia. Poza krajami należącymi do Unii Europejskiej nabywca może zostać obciążony opłatami celnymi. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt na email: sklep@cstrike.pl lub telefonicznie 791 691999.

 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu